فروش همکاران

 

 

 

همکاران ایرانیان کنسول در سراسر کشور از این پس می‌توانند از خدمات ویژه ایرانیان کنسول بهره‌مند شوند. برای استفاده از این امکانات کافی است  در ایرانیان کنسول ثبت نام کرده و پس از تایید و اعتبارسنجی اطلاعات و مدارک، به عنوان همکار از امکانات پنل ویژه ایرانیان کنسول استفاده نمایید.

 این امتیازات ویژه شامل موارد زیر است:

 پیشنهادهای ویژه با مدت محدود

در قسمت حساب کاربری ایرانیان کنسول به صورت روزانه و هفتگی پیشنهادی ویژه با تخفیفهای استثنایی ارائه خواهد شد. این پیشنهادها دارای مدت زمان محدود بوده و با توجه به میزان تخفیفها موجودی کالاهای داخل فروش ویژه محدود خواهد بوداین پیشنهادها در قسمت حساب کاربری قابل مشاهده است.

 

 کالاهای ویژه همکاران

تعدادی از محصولات از دسته بندی‌های متنوع تنها برای همکاران قابل مشاهده خواهد بود. این محصولات در حالت عادی در وبسایت قابل مشاهده نیستند و با توجه به درخواست همکاران به مجموعه محصولات ایرانیان کنسول اضافه شده و تنها برای همکاران قابل مشاهده و خرید هستند.

 

 

 

 

قیمت گذاری ویژه

با ورود به ایرانیان کنسول با حساب کاربری ویژه خود، قیمت‌هایی متفاوت از قیمتهای عادی سایت را مشاهده خواهید کرد. این قیمت‌ها بر روی محصولات متنوع و برندهای مختلف اعمال خواهد شد و تنها برای همکاران اعتبارسنجی شده قابل نمایش است.

 

 

 

 

تخفیف روی خرید عمده

تعداد زیادی از محصولات دارای قابلیت تخفیف روی تعداد بالای خرید تنها برای همکاران ثبت نام کرده فعال و قابل مشاهده خواهند بوداین محصولات با نشان "تخفیف خرید عمده" مشخص شده‌اند.

 

 

 اطلاع از آخرین لیست قیمتها

در پنل مربوط به همکاران آخرین لیست قیمت منتشر شده توسط برندها به صورت تجمیع شده و در قالبی استاندارد قابل مشاهده خواهد بود که این امکان شرایط راحت و مناسبی را برای قیمت گذاری جهت مصرف کنندگان فراهم می‌سازد.

 

 

 

ثبت سفارش تلفنی

برای سهولت و تسریع روند ثبت سفارش و برآورده سازی نیاز همکاران، از این پس امکان ثبت سفارش و پیگیری سفارشات ثبت شده از طریق تماس با خط اختصاصی 09124013446 فراهم خواهد بود. از این پس در شرایط عدم دسترسی به اینترنت و به وبسایت نیز می‌توانید از خدمات ایرانیان کنسول بهره‌مند شوید.

 

بازخوردها