گیفت کارت

خرید گیفت کارت

ایرانیان کنسول در این صفحه انواع گیفت کارت هارا با بهترین قیمت و تنوع موجود کرده تا شما به راحتی بتوانید با استفاده از آن ها تجربه بهتری از سیستم عامل های خودتون داشته باشید.

با توجه به اینکه در ابتدای جدیدترین نسل کنسول های بازی به سر می بریم، بازار بازی های رایانه ای بسیار داغ است و به طبع نیاز جامعه و کاربران ایرانی جهت تهیه و دسترسی به این عناوین شدیدا حس می شود. با خرید گیفت کارت برخی از نیاز شما به پرداخت های آنلاین رفع می شود که در ادامه به آن می پردازیم.

سرویس Xbox Game Pass که مدتی است توسط مایکروسافت به راه افتاده، به لطف قیمت و گستره ی زیادی از بازی هایی که شامل می شود، محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم دست یافته است و سرویس نتفلیکس دیگر نیازی به معرفی ندارد. بزرگترین سامانه استریم فیلم و سریال در دنیا که بیش از چند صد میلیون کاربر داشته است.اپلیکیشن ITunes نیز یکی از فروشگاه های جذاب شرکت اپل به حساب می آید و پلی استیشن ناو یا PSN سرویس اختصاصی مشتریان پلی استیشن شرکت سونی است.

 

چرا در ایران خرید گیفت کارت به نفع ما می باشد؟

در ایران ما نمیتوانیم به صورت مستقیم با کارت بانکی به خریداری از فروشگاه ها و سرویس های ذکر شده بپردازیم بنابراین بهترین کار ممکن خرید گیفت کارت خواهد بود.خرید گیفت کارت های مختلف از جمله گیفت کارت های ایکس باکس و پلی استیشن و... در زمان حال بسیار رواج پیدا کرده و اکثر گیمر ها و اکثر یوزر های این نوع سرویس ها به پرداخت و خرید این گیفت کارت ها می پردازند تا تجربه بهتری را در بازی ها و سرویس ها داشته باشند.از جمله تهیه دی ال سی های گوناگون بازی ها و تم ها و قابلیت های مختلف این نوع سرویس و بازی ها که برای در دسترس شدن این امکانات بهترین روش تهیه گیفت کارت می باشد.

همچنین شما اگر از کاربران گوشی های ایفون و ios باشید میتوانید با خرید گیفت کارت های اپل از اپلیکیشن های گوناگون این سرویس ها بهره مند شوید.

در اخر شما میتوانید همه این نوع گیفت کارت هارا در سایت ما مشاهده کنید. و به خرید گیفت کارت های مورد نظر خود بپردازید.

از جمله:گیفت کارت ایکس باکس،گیفت کارت پلی استیشن،گیفت کارت نینتندو،گیفت کارت اپل